Tabela Kursów Walut

KrajWalutaKupnoSprzedaż
Unia Europejska100EUR443,50446,00
Stany Zjednoczone100USD420,50424,50
Wielka Brytania100GBP529,50532,00
Szwajcaria100CHF411,00415,00
Kanada100CAD315,00321,00
Australia100AUD309,00316,00
Czechy100CZK16,1016,55
Szwecja100SEK45,2046,20
Rosja100RUB5,706,70
Litwa100LTL50,0099,00
Chorwacja100HRK56,5062,50
Bułgaria100BGN215,00230,00
Ukraina100UAH14,0018,50
Japonia100JPY3,603,74
Węgry100HUF1,371,44
Dania100DKK59,2060,00
Norwegia100NOK48,9049,70
Rumunia100RON96,00105,00
Turcja100TRY112,00138,00

Kantor Exchange to firma działająca już od wielu lat, która przez ten czas zdążyła zbudować sobie zaufanie wśród klientów oferując najlepsze kursy walut i uczciwe warunki. Od października 2014 roku Kantor Exchange obsługuje również klientów w Pszczynie.

Skup/ sprzedaż
Złota i Monet

Oprócz wymiany walut kantor Exchange prowadzi również skup i sprzedaż monet kolekcjonerskich, złotych i srebrnych. Oferujemy dobre ceny zarówno skupu jak i sprzedaży. Wkrótce na naszej stronie pojawi się również aktualna tabela kursów.

Skup / Sprzedaż
Złota
Skup / Sprzedaż
Monet

Kantor Exchange
Kaufland Pszczyna

Władysława Broniewskiego 1, 43-200 Pszczyna


Pn-Sb: 9:00-21:00

Nd: 9:00 - 19:00


+48 32 211 90 91

kontakt@kantorpszczyna.pl


Gadu-gadu51875208

Gadu-gadu51863279

Skype: lombard4u-pszczyna


Nasza tabela kursów jest często aktualizowana jednak od godziny 17.00 oraz w weekendy kursy na stronie mogą odbiegać od kursów w kantorze. W celu weryfikacji kursu poszczególnych walut prosimy o kontakt z dowolnym kantorem. Kursy znajdujące się na stronie obowiązują przy wymianie o minimalnej równowartości 1000 EURO.

Regulamin
Wymiany walut

1. Kursy znajdujące się na stronie mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie transakcji.

2. Klient zawierający transakcje zobowiązany jest podać swoje imię i kontaktowy numer telefonu. 

3. Kursy znajdujące się na stronie obowiązują przy wymianie o minimalnej równowartości 1000 EUR.

4. Kwota i waluta będąca przedmiotem negocjacji nie może ulec zmianie.

5. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji. Przy transakcji o wartości powyżej 1000 euro proponujemy najlepsze warunki w mieście!

6. Cena kupna/sprzedaży zarezerwowana telefonicznie może być utrzymana

przez okres nieprzekraczający 2 godziny dla stałych klientów (czas ten może zostać wydłużony po uprzednim wyrażeniu zgody przez obsługę). Pozostali Klienci mogą liczyć na gwarancję ceny przez okres 30 min (czas może zostać wydłużony po uprzednim wyrażeniu zgody przez obsługę).

7. Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm.

8. Zapytanie o kurs nie jest potwierdzeniem realizacji transakcji. Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one tylko charakter informacyjny. W celu potwierdzenia kursu prosimy o kontakt telefoniczny z dowolnym kantorem i jednoczesne powołanie się na naszą stronę internetową.

9. Kursy walut zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

Kurs

Złota

Próba J.M. Kupno Sprzedaż
585gram88,00119,00
750gram113,00144,00
999gram150,00178,00

Kurs

Srebra

Próba J.M. Kupno Sprzedaż
925gram1,002,00

Kurs

Platyny

Próba J.M. Kupno Sprzedaż
950gram80,00115,00

Skup/Sprzedaż
Monet

Nazwa DewizSkupSprzedaż
20 Dolarów Kanadyjskich2400,002890,00
50 Dolarów Kanadyjskich4810,005530,00
10 Franków Szwajcarskich449,00650,00
20 Franków Szwajcarskich900,001210,00
1 Ducat530,00640,00
4 Ducaty2130,002470,00
20 Franków Francuskich900,001030,00
1 Funt Angielski1130,001430,00
50 Pesos5800,006680,00
8 Guldenów900,001210,00
10 Koron470,00730,00
20 Koron945,001465,00
100 Koron4720,005660,00
Nazwa DewizSkupSprzedaż
1/2 Krugerrand2400,003890,00
1 Krugerrand4800,005440,00
10 Marek Niemieckich555,00750,00
20 Marek Niemieckich1110,001390,00
5 Rubli Rosyjskich600,00920,00
10 Rubli Rosyjskich1200,001850,00
15 Rubli Rosyjskich1800,002550,00
2000 Schilling4800,005485,00
2 1/2 Dolara Amerykańskiego580,00875,00
10 Dolarów Amerykańskich2330,002800,00
20 Dolarów Amerykańskich4660,005450,00
25 Dolarów Amerykańskich2400,003130,00
50 Dolarów Amerykańskich4800,005630,00

Partnerzy

Chwilówka w 15 minut, szybkie pożyczki!

Pożyczki pod zastaw wszystkiego!